Po Polsku Zaproszenie

Witamy na naszej ślubnej stronie! Cieszymy się, że możemy dzielić tę wyjątkową okazję z naszymi bliskimi i przyjaciółmi.

Pragniemy wyrazić naszą najgłębszą wdzięczność za Waszą obecność w naszym życiu i za to, że byliście z nami w tym doniosłym dniu. Nasz ślub to nie tylko związek dwojga indywidualności, ale także celebracja miłości, radości i początku nowego wspólnego rozdziału.

OUR LOVE STORY

Pierwszy raz, kiedy się spotkali

Jan/21/2019

Radek i Maria po raz pierwszy spotkali się w mieszkaniu jej Babci i Dziadka w Island Club w 2019 roku. Maria odwiedzała swoich dziadków, a Radek był ich ulubionym sąsiadem, którego zaprosili na obiad. Przyjęcie urodzinowe babci Mary 21 stycznia 2019 r. to pierwsze wspólne zdjęcie, jakie para ma.

Rozpoczął się pościg

Jun/29/2021

Maria przeniosła się na pełny etat do Island Club i więcej pracowała/spotykała się w Pompano. Kiedy Radek spędzał czas z chłopakami na tiki i widział, jak Maria idzie na basen, często „musiał iść do domu”, ale upewniał się, że przechodzi przez basen, żeby przywitać się z Marią. Trend ten stał się bardziej powszechny w miarę trwania lata. Maria poprosiła Radka, aby poszedł z nią i kilkoma przyjaciółmi na drinka; naturalnie Radek powiedział tak! Maria pojechała do domu z wizytą i minęło kilka tygodni. Nadal spędzali czas i rozmawiali przy basenie, a także spotkali się na parkingu, aby omówić nowy tatuaż Radka. Następnie Maria poprosiła Radka, aby ponownie dołączył do niej z przyjaciółmi, ale tym razem z okazji jej urodzin i ponownie się zgodził. Wszyscy świetnie się bawiliśmy, a Radek nawet podwiózł Marię do domu - wbrew życzeniom jej przyjaciół! (lol) Minęło kilka dni, zanim Maria zebrała się na odwagę i poprosiła Radka o drinka, tym razem tylko we dwoje. Pomyślała, że ​​może 3 razy urok? Radek podwiózł Marię i pojechali na swoje "miejsce" - Kapow! Bar z makaronem. On their way home, and they approached the train track the light went red and we were stopped by a cargo train. Maria looked at Radek and said “are you gonna kiss me or what.” Followed by a walk on the beach because they didn’t want the night to end.

Pierwsza randka

Jul/27/2021

Ich pierwsza randka odbyła się w Whale's Rib w Deerfield Beach. Potem było wiele nocy spędzanych w różnych barach, zanim Maria poprosiła o „odpowiednią randkę”. Spotykali się przez około 2 miesiące, zanim przedstawili ich swoim rodzinom.

Przeprowadzka razem

Nov/25/2021

Po około 5-6 miesiącach Maria szukała miejsca, do którego mogłaby się przeprowadzić. Radek zaproponował jej zamieszkanie z nim, a ona chętnie się zgodziła.

Zareczyny

Dec/22/2022

Po tym, jak jego pierwotny plan został zniweczony z powodu wadliwego akumulatora łodzi… Radek zdał sobie sprawę, że do Wigilii zostały mu tylko dwa dni, więc potrzebuje nowego planu. Podczas burzy mózgów z tatą postanowił jeszcze raz spróbować na łodzi. Kiedy łódź się włączyła, wiedział, że to jest chwila, na którą czekał. Wysłał SMS-a do Marii, która pracowała, i zaproponował randkę na łodzi. Maria była zachwycona! Radek odebrał ją z doku Sands i pojechali do zatoki – ich ulubionego miejsca. Radek powiedział Marii, żeby usiadła z przodu łodzi, podczas gdy on przygotował piknikową niespodziankę. Maria nie wiedziała, że ​​kiedy się odwróci, przeżyje szok swojego życia. Widziała Radka na jednym kolanie z różami, winem, sushi i PIERŚCIONEM!!! Podczas gdy Radek plątał się w słowach, Maria starała się znaleźć jakiekolwiek słowo, które w ogóle mogło wyjść z jej ust! Szok to mało powiedziane, ale kiedy to minęło, Maria podskoczyła i powiedziała: „TAK!!!”

Ślub

Feb/24/2024

Wkrótce……

Ponieważ zbliża się wielki dzień, rozumiemy, że możesz mieć pytania i jesteśmy tutaj, aby udzielić potrzebnych odpowiedzi.

Q: Jaki jest strój?
A: Chcielibyśmy być pretekstem dla naszej rodziny i przyjaciół, aby wszyscy się przebrali! Dress code to strój półformalny. Panie mogą nosić sukienki w stylu półformalnym lub koktajlowym. Panowie mogą założyć garnitur. Proszę, żadnych dżinsów ani dżinsowych spodni.

Q: Czy będziemy wesele na piasku?
A: Nie, absolutnie nie, ale będziesz miał piękny widok na ocean z drugiego piętra!

Q: Czy mogę przyniesc dzieci?
A: Zaproszenia będą konkretne i będą zawierać imiona zaproszonych dzieci. Zachęcamy jednak do wykorzystania tego wieczoru jako „nocnego wyjścia” dla siebie!